NEDEN FENOMEN MARKT TERCİH ETMELİYİM ?
Fenomen Markt Tercih Etmenizde Birçok Etken Vardır Bunlardan Bazıları En İyi Hizmetleri Sizlere En Uygun Fiyata Saglamaktayız. Ayrıca ONEBE MEDYA Alt Kuruluşudur


ÖDEMEYİ YÖNTEMLERİNİZ NELERDİR ? 
Online ödeme ve Havale & Eft şeklinde yapabilirsiniz bakiyeniz anında Hesabınıza yüklenir.


SMM PANELİM MEVCUT , SİZDEN BAYİLİK ALABİLİR MİYİM?
SMM Paneliniz mevcut ise , üye girişi yaptıktan sonra sağ üstteki ayarlar kısmından api key mevcuttur. Api keyi kendi panelinize girerek sistemden servisleri otomatik olarak kendi sisteminize bağlayabilir ,satış yapabilirsiniz.Detaylı bilgi için site içi destek kısmından ulaşabilirsiniz.

HESABIMIN KAPANMA İHTİMALİ VARMI ?
Tüm hizmetler platformların istemedikleri kural dışı işlemlerdir. Herhangi bir hesap kapanma , dondurulma , ve silinme işlemlerinden müşterilerimiz sorumludur. Lütfen Satış Sözleşmesi Ve Kullanım Şartlarını Okuyunuz .

SİPARİŞİMDE GECİKME YAŞANDI? İADE ALABİLİR MİYİM ? 
Satın alınan hizmette verilen süreyi aşmış ise, müşterinin istediği üzerine telafi veya iadeye yapabiliriz. Satın alınan sipariş eksik tamamlanması halinde kalan hesaplanıp hesabına bakiye olarak eklenmektedir.

AYNI ANDA BAŞKA YERDEN HİZMET ALDIM ?
 Başka bir hizmet firmanızda devam eden işleminiz var ise, çakışma veya tamamlandı olarak gözükebilir. Bu durumda telafisi yoktur sorumluluk size aittir.

ŞİFRE VERMEM GEREKİYOR MU ?
Kesinlikle şifrenizi istemiyoruz, sadece hizmeti satın almadan önce profilinizin açık olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca Şifre talep edenlere kesinlikle itimat saglamayınız, gerekirse şirket bilgilerini isteyiniz.

FAZLADAN GÖNDERİM YAPIYORMUSUNUZ ?
Sistemden geçtiğiniz miktar gelmektedir. Fazladan gönderim bulunmamaktadır.

BAKİYE YÜKLEDİM BAKİYEM YANSIMADI ?
EFT & Havale yaptıktan sonra destek kısmından ödeme bildirimi yapmalısınız.

SİPARİŞ VERDİM SİPARİŞİM BAŞLAMADI ?
Her servisin başlama süresi farklıdır. Sipariş verirken servis hakkında detaylı bilgiler anasayfada yazmaktadır. Servis bilgilerini okuduktan sonra belirtilen süre içerisinde siparişiniz başlamadıysa destek sisteminden sipariş numaranız ile bildirim oluşturunuz.

TAKİBİ BIRAKAN KULLANICILAR OLUYOR MU ?
Aktif takipçiler gerçek kişilerdir. Gerçek oldukları için paylaşımlarınızı gördükleri zaman kendi istekleriyle takibi bırakabilirler. Takibi bırakmamaları için bot pasif hesaplar olması gerekmektedir.

BENİM PROFİLİMDEN PAYLAŞIM YAPILACAK MI ? BAŞKASINI BEĞENİRMİYİM ?
Kesinlikle başkasını beğenmez veya takip etmezsiniz. Diğer uygulamalar gibi herhangir bir uygulamaya giriş izinli sistem değildir.

HESABIMA EKLENEN KİŞİLER GERÇEK KİŞİLER Mİ ?
Servis isimlerinde aktif kişiler yazıyor ise aktif kişilerdir. Bot yazıyor ise pasif aktif olmayan kişilerdir. Herhangi bir etkileşim sağlamazlar.