Tiktok’ta Mavi Tik Nasıl Alınır

Tiktok’ta Mavi Tik Nasıl Alınır

Tiktok hesabınız yahut sayfanız için Mavi tik ( tasdikli hesap) rozetini alabilmek için belli kıstaslara sahip olmanız gerekiyor.

Tüm şartların başında iki kıstas öneme alınmaktadır.

1. Hesabınızın bilindik olması

2. Ünlü bir şahıs olmanız

 

Aynı vakitte tiktok firma hesaplarına dahi süratli ve basit bir şekilde mavi tik rozeti vermektedir.

 

Eğer hesabınızın mavi tik alması gerekliliğini düşünüyorsanız tiktok geri tebliğ kısmından yahut e-posta ile tiktok’a İngilizce metin göndermeniz ve müracaat formunu doldurarak niçin mavi tik alabilmek dilediğiniz alenen bildiren bir yazı yazmanız gerekiyor. Bu şekilde başvurunuzu tamamlarsınız.

 

Başvuru yapmadan evvela hesabınıza güvenmeniz ve size mavi tik verileceğine inanacak kadar hesabınızın popülerliği arttırmanız gerekiyor.

 

Tiktok’ta Nasıl Mavi Tik (tık) alırım.

 

Hesabınızın takipçi miktarını arttırmanız gerekiyor bu dahi nitelikli içerikler üretmenize başlıdır.

Diğer platformlarda mavi tikiniz yok ise en az 400k organik takipçiniz olması gerekmektedir.

Doğru hashtag tüketmelisiniz. Kullanıcılara pek çok opsiyon yayınlayan tiktok’un bu kategorilerinden yararlanmalısınız

Tiktok bir eğlence platformudur bu sebepten trendleri takip etmeniz de önemlidir. Trendleri izleyerek içerik üretirseniz hızlıca yükselmeniz kaçınılmazdır.

Mavi tik alan pekçok kullanıcı keyifli içerikler yapan kullanıcılardır. Siz de keyifli içerikler paylaşmaya çalışın

Eğer bir işletme iseniz işletme hesabı olduğunuzu kanıtlayan lüzumlu belgeleri tiktok’ göndererek başvurunuzu yapın. Tiktok işletme hesaplarına kolayca mavi tik rozeti vermektedir.

Çektiğiniz keyifli videolarınızı başka platformdaki hesaplarınızdan dahi paylaşmayı unutmamalısınız. Diğer platformlardaki kitlelerinizi de tiktokta kendi hesabınıza çekebilirsiniz.

Aynı vakitte tiktok mavi tik rozeti size pekçok faydalar sağlar. Mavi tik daima kullanıcıların nazarında bir itimat bir kullanım oranı kazanmanızı sağlayacaktır. Hesabınız daha güvende olacak ve bir kitleye sahip olmanıza imkân tanıyacaktır. Ve tiktok sizin profilinizi onaylamış tanınmış bir hesap olduğunuzu tasdiklemiş olacaktır. Bu size de itimat sunarak daha orijinal içerikler üretmenizin yolunu açacaktır.