Instagram Paylaşımlarınızı Öne Çıkarmanın İnanılmaz Yolları

Instagram Paylaşımlarınızı Öne Çıkarmanın İnanılmaz Yolları

Instagram'dahi bir influencer olarak yola çıkarken, insanlara pratikte etkin olan diğer insanların neler yaptığına nasıl yakından bakmaları gerektiği ve sonrasında epey onları takip etmeleri gerektiği yineleme yineleme ifade ediliyor. Kullanıcılar, çarpıcı içeriğin nasıl aşağı yukarı tıpkı görünmeye başladığını ve bundan sonra tıpkı tür sayfaları yineleme yineleme izlemek istemediğini ayrım etmeye başladığında, bu tavsiye süratle geri tepiyor. 


Kendinizi tıpkı ikilemde bulduysanız, ister bir influencer, ister platformda kendilerini pazarlamak talip bir işletme sahibi olun, sizi koruduk. Instagram fotoğraflarınızın öne çıkmasını istiyorsanız, odak noktanızı estetikten cep telefonu fotoğrafçılığı uygulamak, rakip incelemesi uygulamak (kopyalamak için değil, daha iyi fikirler keşfetmek için) ve tüketici uygulamak gibi diğer şeylere kaydırmanız lazım olur. gerek görülürse araştırın. 


Mobil fotoğrafçılık ve Instagram yayınınızın mükemmel görünmesini sağlama konusu ile ilgili daha çok bilgi için okumaya devam edin. 


Takipçilerinize Sayfanıza geldiklerinde güzel karşılama yapın

İnsanlar profilinizi ilk kere gördüklerinde, gülümseten bir fotoğrafla kendilerini iyi karşılanmış hissetmelerini sağlayın. Gülümseme konusu ile ilgili o kadar iyi olmasanız dahi, bir gülümsemeyi bir fotoğrafta nasıl kolaylıkla düzenleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz . Bu şekilde, diğer çeşitli bir fotoğrafı dahi atık kutusuna atmak mecburiyetinde kalmayacaksınız. 


Instagram ile ilgili olan şey, içerisinde yüz bulunan fotoğrafların, içerisinde tebessüm olmayan fotoğraflardan çok daha iyi netice vermesidir - aslında, beğenilme olasılıkları %38 daha fazladır . Yüzlerin olduğu fotoğraflara bir tebessüm ilave etmek, şansınızı artırır, bu nedenle Instagram akışınızda asgari bir çift olmasından güvenilir olun ve aplikasyon içerisinde tanıtmak istiyorsanız, diğerlerini seçin. 


Kompozisyon Hakkında Düşünün 

Selfie çekmeye ve bunları yayınınızda yayınlamaya alışkınsanız, nihayetinde sıkışık yahut çok dolu görünecektir. Bunun sebebi, fotoğraflarda tüm kısmı kaplamanız ve bir tüm olarak gözler için basit olmamasıdır. 


Negatif alan ve foto kompozisyonu gibi şeyler kulağa aslında olmasından daha ürkütücü geliyor - sadece belli bir mesafeden çekilmiş birtakım fotoğrafları kontrastladığınızdan güvenilir olun ve tüm özçekimler ve yakın çekimlerle beraber bunları karışıma ekleyin. Bunu bu şekilde düşünün - boş bir gölette yüzen bir ördeğin fotoğrafını çekiyorsanız, gölet tüm negatif alandır. 


Bu fotoğrafta sema ve çimenlerin hepsi negatif alan. Fotoğrafta negatif boşluk oranı kapalıysa, bir problem olup olmadığını kavramak için yetkin olmanız yahut foto kompozisyonları ile ilgili her şeyi bilmeniz gerekmez. 


Feed'inizi Planlayın 

Mesele bu ki, sadece farklı farklı fotoğraflara odaklanmamalısınız. Haber akışınız bir tüm olarak nasıl gözüküyor? Instagram akışınızın isteğinize göre görünmesini sağlamak için kullanabileceğiniz tonlarca Instagram planlayıcısı ve sosyal medya idare aracı vardır. 


Bu, profilinizi görüşme eden her bireyin sadece geçmek yerine sizi aslında takip etmesini sağlamaya yardım eder. 


Fotoğraflarınız Kaydırmayı Durduruyor mu? 

Takipçi miktarını artırmaya çalışan genç bir hesapsanız, sadece hoş ve alaka alımlı değil, bunun yanı sıra alışılmadık fotoğraflar dahi yayınlayın. Her gün akışınızda görüldüğü tüm içeriği düşünün ve bu fotoğraflara uygunsuz içerik bulmaya çalışın. 


Şaşırtıcı renklerden alaka alımlı metin bloklarına ve aşırı grafiklere kadar, ortalama bir kullanıcıyı duraklatacak şeylerin sonu yoktur.


Aşağıdaki örneği düşünün: 


Sarsıcı çizgiler, renkler ve umumi olarak zanaat tipi, normalde Instagram'dahi göreceğiniz bir şey değil. Bu foto sadece bir ton negatif alan arasına sıkıştırılmış bir beslemede hoş görünmekle kalmayacak, bunun yanı sıra her bireyin ilgisini çekecek.