Düşmeyen Takipçi mi satın almak istiyorsunuz ?

Düşmeyen Takipçi mi satın almak istiyorsunuz ?

İnstagram, Facebook, Youtube, Twitter, Tiktok ve bir çok sosyal medya platformlarında herkesin çok sorun yaşadığı düşmeyen takipçi var mı, var ise nasıl anlarız sorusudur.

Hizmeti alacağınız firma ile bunu önceden konuşmanız gerekiyor, garantili servis mi, düşüş oranı nedir, kalitesi nasıldır ve en önemlisi lokasyon bilgisidir. Bir çok müşterilerin yaşadığı sorunlardan biridir.  

Size instagram takipçi Hizmetiyle örnek vermek istiyorum,1.000 adet takipçi 2 TL'yede var 200 TL'yede bulunmaktadır. Garantili servis olması düşüş olmayacağı anlamına gelmez, ucuz servislere garanti verilebilir ancak düşüş olduğu sürece tekrar telafi edilmesi bir şeyi değiştirmez.  

Güncelleme ile silinen takipçiler ? 

En büyük sorun ise Platformların güncellemesi, İnstagram bu tarz satın almaları onaylamadığı için kendi geliştiricileri tarafından sürekli güncellenip özel geliştirdikleri botlar çalışmaktadır. Ne kadar kaliteli servis olursa olsun güncelleme anında veya bot kontrollerine denk geldiğinde satın alınan hizmetleri silebilirler ve bu sorumluluk tamamen müşteriye aittir. Bunu satın alırken bunu kabul etmiş bulunmaktadır. Takipçi satın almak istiyorsanız öncelikle satın alacağınız firmanın kurumsal olup olmadığı ve hakkındaki olumlu veya olumsuz yorumlarına bakmanızı öneririz.